Menininkai

ALINA KAZLAUSKAITĖ

Visgi A. Einšteinas nemelavo: „Mes esame savo minčių rezultatas“. Šio devizo laikausi jau labai senai. Jis kaip amžinas variklis mane veda pirmyn, kūrėjo keliu. Sielos laisvė atveria visas galimybes laisvai kūrybai, o laisva vaizduotė yra galutinio kūrinio rezultatas. Dailininkė – dekoratorė Alina, gyvenanti pajūryje, įvairiomis kūrybos šakomis užsiiminėjanti jau nuo mažens. Vilniaus dailės akademijos magistrantė, įvairių parodų dalyvė. Kiekvienas darbas jai yra asmeniškas išgyvenimas, vaizdo išjautimas. Įkvėpimo imasi iš gamtos motyvų, urbanistikos detalių ir žmonių supančiu ja meile ir nuoširdumu.

Produktai su autorės darbais

ARTSIMONA.LT

“Kūrybos procesas tai tarsi kasdieninis ir nesibaigiantis Dievo žaidimas, kuris atranda kelią į svajones… ir ant drobės, teigia ArtSimona.lt. Jos meniškas, impresionistinis ir fantazijos pilnas darbų stilius yra unikalus, kupinas netikėtų formų, erdvių, kompozicijų, metaforų ir spalvų schemų. ArtSimona.lt darbai yra psichologiniai, leidžiantys žiūrovams laisvai interpretuoti menininko simbolių kalbą.

Produktai su autorės darbais

AUŠRA ČAPSKYTĖ

Aušros Čapskytės kūrybos laukas driekiasi nuo miniatiūros iki solidžių tapybos ir grafikos paveikslų, literatūros klasikos iliustracijų. Realybės ir fantazijos pasaulis jos kūryboje suaugęs į vientisą audinį ir virsta nauju gyvenimu – judriu, linksmu, žaismingu, kartais nostalgišku, bet visada draugišku. Jos kūrybinę individualybę formavo ir formuoja nuosekli dvasinė nuostata, gyvenimo lygmuo – būti princese. Būtent – TAIP matyti pasaulį, TAIP iš jo atsirinkti vertybes. Apie didelius dalykus kalbėti lengvai ir žaismingai..

Produktai su autorės darbais

Banga Art

Esu Banga, gimusi peizažais turtingame mieste ir užaugusi menų apsupty. Džiaugiuosi, kad mane sudomino, paviliojo ir įtraukė kūryba. Vaikystėje mokiausi muzikos, dailės, išbandžiau įvairius amatus, vėliau studijavau grafinį dizainą. Su akvarele susidraugavau 2012 metais ir nuo tada galvoje užgimstantys vaizdai tampa iliustracijomis, paveikslais, atvirukais. Gyvenimas – įvairiapusis. Kas tinka man, pasako širdis, todėl visada stengiuosi ją girdėti pasaulio triukšme.

Produktai su autorės darbais

EGLĖ LIPEIKAITĖ

Akvarelė man yra vandens valdymo menas, be galo jautrus instrumentas. Jau 30 metų lieju akvareles. Kuriu gamtos paveikslus, sekdama vandens judesius, rūko pasakas, gėlių gyvybės linijas ir spalvų nuotaikas. Esu įkūrusi Akvarelės studiją Vilniuje, kurioje mokau vaikus ir suaugusiuosius įvairių akvarelės technikų. Dalyvauju tarptautinėse parodose. 2014 m. tapau Pasaulinio akvarelės konkurso finaliste. Mokausi iš geriausių akvarelės meistrų ir svajoju užauginti naują akvarelistų kartą Lietuvoje.

Produktai su autorės darbais

Eva Ra

„Dailė mano gyvenime yra kaip šviežio oro gūsis.., palaima – tapyti saulės užlietoje dobilų pievoje, kur zuja bitės ir plasnoja spalvoti drugeliai, kur žydi gėlės ir kvepia nušienauta žole…“, sako Eva Ra. Šilti pavasariškai spalvoti kūriniai traukia akį meno gerbėjams. Jos paveiksluose dominuoja ryškios, stilizuotos, kiek abstrakčios gėlės, fantastiški gamtos vaizdiniai. Kai kuriuos darbus ji puošia Swarovski kristalais.

Produktai su autorės darbais

Iveta Utakytė

„Myliu meną ir kūrybą. Visa tai noriu perteikti savo darbuose, nes manau, kad paveikslas, turi turėti dailininko atspindį savyje. Kaip sakoma, svarbiausia, mene nemeluoti, nes žiūrovas, iš karto supras. Tapau ryškiomis spalvomis, nes pats pasaulis tikrai nėra pilkas, jis veržlus ir kupinas idėjų, kurias reikia pamatyti. Kaip Leonardas da Vinčis sakė ,, Ar nematai, kad akys aprėpia viso pasaulio grožį?““ … O grožis aplink mus kiekvieną gyvenimo sekundę.“

Produktai su autorės darbais

Jolanta Mikolėnienė

Siekiu, kad darbai skleistų gerą nuotaiką. Manyčiau, mano stilius yra realistinis, nors nesiekiu tikslaus tikrovės vaizdavimo, man patinka impresionistų kūryba, jie man daro didelę įtaką. Labiausiai mėgstu tapyt gamtos motyvus. Esu baigus Klaipėdos universitetą, daug metų dirbau pedagoginį darbą.

Visi autorės darbai

Jonas Kunickas

Jonas Kunickas – „Mondial Art Academia“ narys. Pagrindinis šio menininko įkvėpimo šaltinis yra žmogaus kūnas. Jo manymu, tai pats tobuliausias kada nors sutvertas Dievo kūrinys. Visi autoriaus darbai buvo sukurti naudojant mentelę. „Man patinka kai abstraktūs dažų potėpiai virsta tikroviškais žmonių kūnais“, sako J. Kunickas.

Produktai su autoriaus darbais

Julija Janiulienė

„Kaifuoju nuo Baltai-Juodų duuudlinimų. Ką bepieščiau, vis grįžtu prie jų. Mėgstu kurti istorijas apie toookius visokius personažus. Niekada nežinau, kuo baigsis mano paišymas. Man patinka, tai, ką aš darau, nes aš darau tai, kas man patinka..“

Produktai su autorės darbais

Psigidelia

Šie piešiniai yra intuityvi vidinės transformacijos, vykstančios per žmogiškąją patirtį, pasireiškimo apraiška.
patirtį. Įkvėpti gamtos ir kasdienio gyvenimo patirčių, šie piešiniai galėtų būti naudojami meditacijai bei vidinės tylos ir taikos erdvės atradimui.

Man piešimo procesas yra terapija,
padedanti atrasti giliausius mano būties sluoksnius. To paties aš linkiu ir Jums – priimti mano kūrybą su aukštesnio gijimo per meną tikslu.

Produktai su autorės darbais

Midgard Serpent Art

„Nesu apsistojusi vienoje „vietoje“ kalbant apie meninę veiklą. Vis susigundau naujais dalykais. Tų naujų „dalykų“ atsiranda dažniau nei kas 4 metus, todėl studijos nutrūkdavo vos įpusėjus. Gyvenu, kuriu ir kvėpuoju“

Produktai su autorės darbais

Monika Jasnauskaitė

esu savamokslė menininkė. Man patinka gamta, domiuosi moksline fantastika, todėl savo kūriniuose mėgstu derinti realistiškas ir siurrealistiškas, fantastines detales. Mano mėgstamiausios piešimo priemonės – grafitiniai ir spalvoti pieštukai.

Produktai su autorės darbais

Neringa Bytautienė

Mano kūryba neina viena tiesiąją, ji vingiuoja nuo vienos temos prie kitos, nuo vieno išraiškos būdo prie kito. Vieną kartą mano kūryba labai asmeniška, tą galima pastebėti iš gilių asmeniškų temų nagrinėjimo, probleminių klausimų iškėlimo sau ir kitiems, o kitą kartą jau sutelktas dėmesys į mane supančią aplinką. Stengiuosi, kad mano darbuose išraiškos priemonės tarnautų idėjai. Jos pasirenkamos tokios, kurios geriausiai atskleistų norimą adresatui pranešti mintį. Visą mano kūrybą įkvepia meilė visai kūrinijai – gyvenimui, žmogui bei vis tai pačiai ir kitokiai gamtai

Produktai su autorės darbais

Tanni.lt

Tanni yra interjero dizainerė. Ji dievina ryškias spalvas, kurias drąsiai naudoja ir tapyboje. Ryškių spalvų gėlės ir fantastiniai gamtos vaizdai – pagrindinės jos tapybos temos.
Pagrindinė Tanni tapybos priemonė – aliejiniai ir akriliniai dažai, tačiau jos darbų kolekcijoje rasite ir darbų, atliktų pieštukais, akvarele, angliukais, pastele, ir kitomis priemonėmis.
Tanni apie meną: „Niekuomet žmogus nėra toks gražus, koks jis būna kurdamas…“ (Vydūnas)

Produktai su autorės darbais

Vytautas Tomaševičius

Šiandieninė Vytauto Tomaševičiaus kūryba – originali bei individuali grafikos ir tapybos jungtis. Tapyba ir grafika viena kitą papildo, „užkloja“ ir paryškina. Labai svarbus autoriaus atrastas bei ištobulintas atlikimo metodas: ant realistinio tapyto figūrinio vaizdo nupiešiamas vienspalvis, dažniausiai abstraktus grafinis piešinys. Tokiu būdu apjungiamos dvi iš prigimties skirtingos dailės šakos: „gyva“, pulsuojanti tapyba, kalbanti potėpiais ir atspalvių subtilumu bei griežtesnė, apibrėžta ir suvaldyta grafika.

Produktai su autoriaus darbais

Žiedūnė

„Žydėti spalvomis, o žaisti skaičiais“ – manau, kad šis sakinys geriausiai apibūdina mano asmenybę. Pagal išsilavinimą esu statybos technologijų magistrė. Jau ne vienerius metus dirbu techninį, inžinerinį darbą, kuriame viskas tikslu, apibrėžta, aišku. Laisvalaikiu mėgstu kurti, eksperimentuoti, todėl menas tapo ryškiu puslapiu juodai baltame tekste. Manau, kad mano braižas savitas. Visi darbai kurti drąsiai derinant gal ir ne visada suderinamas spalvas, nesilaikant jokių taisyklių, o kuriant tiesiog tai, kas tuo metu atrodo gražu…”, sako Žiedūnė.

Produktai su autorės darbais

Živilė Kasparavičiūtė

Londone gyvenanti ir kurianti dailininkė, inspiracijų besisemianti iš kelionių, knygų, kino juostų, asmeninių santykių ir tradicinės bei socialinės žiniasklaidos. Neturėdama formalaus meninio išsilavinimo, Živilė kuria ne remdamasi išmoktomis tapybos taisyklėmis, o vadovaudamasi savo intuicija, nevengdama spontaniškumo. Žmogaus prigimties laikinumas, buvimas kartu ir vienatvė, stebuklai, vidiniai demonai ir realybė, brangios, malonios ir dramatiškos akimirkos – visa tai Živilė stengiasi vaizduoti savo drobėse.

Produktai su autorės darbais

Marija Giliova Urbietė

MARIJA GILIOVA yra dailininkė-iliustratorė, dailės terapijos praktikė-konsultantė. Aktyviai dirba soc. sferoje, studijuoja meno terapijos metodus ir taiko juos praktikoje. 2013 m. baigė dailės (dizaino) studijas Šiaulių universitete, 2015 m. gavo kūrybinių industrijų magistro laipsnį, Vytauto Didžiojo universitete. Domisi psichologija, psichoterapija, socialiniais-meniniais projektais, vaikų literatūra bei knygų iliustravimu. „Esu dinamiška ir ekspresyvi, tačiau šias gyvybe bei energija pulsuojančias savybes slopina mano jautrumas ir švelnumas aplinkai. Aplinka, kuri iš prigimties yra Kūrinijos grožis, paslaptinga ir skirtinga, turi didelę reikšmę mano kūrybai. Ji be galo kintanti, keičiasi kartu su manimi ir kaskart prabyla savo kalba, savaip įamžinanti unikalią akimirkos istoriją. Mano kūryba – tai vidinių išgyvenimų bei pokyčių versmė, kurioje kiekviena detalė turi savo simbolinę reikšmę, patirtą jausmą, skonį bei kvapą. Nors kuriu nuo mažų dienų, panaudodama tai, kas tik papildė mano kūrybinę kelionę patirtimi, žiniomis bei eksperimentais, esu įsitikinusi, kad tikroji kūryba gimsta paprastoje kasdienybėje ir žmogaus širdies gelmėse. „

Produktai su autorės darbais